Jump to content

[Polish Only!] Grupa Serenity RP


Recommended Posts

I sincerely hope I can post this..

 

 

logo.png

 

Witam, 

jestem założycielem nowej grupy RP w Jedi Academy - Serenity Jedi. 

Wszystkich fanów Star Wars znających pojęcie Role Play, i posiadających grę Jedi Knight: Jedi Academy, serdecznie zapraszam do dołączenia do zabawy. Jeszcze nie wystartowaliśmy z grą, lecz serwer jest już opłacony  Aktualnie jest nas 7, jeszcze nie ma zbyt wielu gotowych karty postaci, a bez tego ani rusz, więc czekam na wszystkich. Zwlekamy również troszkę z rozpoczęciem z powodu nieszczęsnych matur, które uniemożliwiają pełne zaangażowanie. Korzystamy z własnej wersji moda JA+ z dodatkowymi skryptami na mechanikę RolePlay, wyjaśnienie systemu znajduje się na naszym forum.

Niemniej jednak zapraszam na forum i chciałbym, aby chętni zapoznali się z tematami w działach 'Procedury', 'Fabuła' oraz 'Technologie'. 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja pamientam dni, gdzie polska scena JKA byla jedna z najwienkszych i najlepszych scen w grze; gdzie polacy mieli takom reputacjie, ze jak grales przeciw nimi na ESL, to wiedziales ze to bendzie dobry i cienszki mecz. A teraz? Opadliscie tak bardzo, ze lepiej wam grac RP nisz walczyc o mistszostwo przeciw wegrzom. Gdzie jest chwala polskiego staffu teraz? Gdzie wielkosc waszej zdolnosci? Chowa sie nowa generacia polskich graczow za stronach jak twoich! Lepiej do mieczu, a nie tam na RP.

 

PS: Sorry for the spelling.

Link to comment

Don't translate to any language if u wanna use google translate. Why don't you ask ppl from community to translate?

Wasn't being serious, just joking.  We don't bother with translations at the moment, because it is too much work and development in just English takes long enough at is.

JKG Developer

Link to comment

Wasn't being serious, just joking.  We don't bother with translations at the moment, because it is too much work and development in just English takes long enough at is.

Just sayin, beacause people think that translator translate well. Thats lie.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...